2013 m. gegužės 19 d., sekmadienis

dimanche

prieš kokią savaitę atsitokėjau, kad jau beveik metai, kai turiu savo baltąjį žirgą, o dar nesugalvojau jam vardo! absoliučiai nedovanotina! teprireikė dviejų sekundžių klaidai ištaisyti:


Žiuljenas!!!! :))))

10 komentarų:

 1. Panašų ir aš turiu :} bent jau lemputė priekinė tokia pat sakyčiau :))) bet savo dviračiui neturiu vardo, hm, susimąsčiau. Reiks gal ir man priklijuoti vardą, bet, kad žmogus, kuris man šį dviratį padovanojo - Julius, tai kažkaip panašiai su Tavo dviračio vardu siejasi :D Ne, kitokį sugalvosiu :}}} Gražus Žiuljenas!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tavoji transporto priemonė irgi senutė, kaip mano, ar nauja, tik vintažinio stiliaus? :)
   vardą prilipinau dėl šmaikštumo, kažkaip natūraliai taip, tinka prie mano nupezėliškumo :))
   Žiuljenas dėkoja už komplimentą :) (tebėra dviračių remonte, kaip tik neseniai skambino, kad nespėjo pakrapštyt jo, o jau šiandien turėjau atsiimt, et et, tenka pildytis el.bilietą, kai galėčiau minti dviratį, jau 3 dienos be Žiuljeno)

   Panaikinti
  2. Kokia smagi Tu :)) Mano senutis dviratis, užsienietis, iš Norvegijos. Sėkmės Jam, kad greičiau pasveiktų :)))

   Panaikinti
  3. šiandien jau parsigabenau jį. atėjus į parduotuvę-remonto dirbtuves sakau "atėjau savo baltojo žirgo" :D Žiuljeno vardo ištarti nedrįsau, nuo svetimų žmonių reikia savo beprotystes slėpt :D

   Panaikinti
 2. Kaip mano kaimynes spanielis!:))
  Pagaliau raudonasis lupdazis!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. buvau visai pamiršus! pasąmonėj matyt tūnojo tas puikus vardas ir štai.. :))
   oui, galų gale nebesikuklinu! tik pavasariui/vasarai įsigijau kitą, mano kitas turimas pernelyg tamsus, tai arba vakarui, arba šaltajam sezonui :)

   Panaikinti
  2. p.s. iš pradžių galvojau, kodėl tu apie šunį kalbi, tau aš į spanielį panaši, ar kaip čia suprast :D (aš pastoviai sakau, kad mano plaukai susišiaušę kaip šuns, taip įaugę man, kad dėl to ir suglumau sekundei dėl tavo komentaro :D )

   Panaikinti
 3. you look gorgeous here! im so glad the summer is here for you!

  http://hanaljoofri.blogspot.sg/

  AtsakytiPanaikinti